Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ponad 933 tys. widzów na ''Polityce'' - wideo reżysera! 0

Polityka Patryka Vegi zaliczyła imponujący start na polskich ekranach. Z tej okazji reżyser filmu zamieścił w swoim mediach społecznościowe krótkie wideo. Musicie je zobaczyć!

fot. materiały prasowe Kino Świat

Wyświetlany od 4 września nowy hit twórcy Pitbulla, Kobiet mafii i Botoksu w ciągu zaledwie 5 dni przyciągnął do kin 933 459 widzów. To najlepszy wynik po pierwszym weekendzie zanotowany w tym roku.

Są filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… Polityka Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Utrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy najnowsze dzieło króla box office, to film, który z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje. Które dzieli Polaków jak żadne inne. I które nigdy dotąd nie zostało równie przenikliwie pokazane na dużym ekranie.

W Pitbullu Patryk Vega zajął się policją, w Botoksie wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Źrodło: Instagram: Patryk Vega / Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

ZSGifMan

Wyświetlany od 4 września nowy hit twórcy Pitbulla, Kobiet mafii i Botoksu w ciągu zaledwie 5 dni przyciągnął do kin 933 459 widzów. To najlepszy wynik po pierwszym weekendzie zanotowany w tym roku.      
Po co on się sili na takie nazwijmy to 'uszczypliwości' skoro kasa się zgadza a gawiedź do kin ruszyła gremialnie? Przecież to chyba rewelacyjne notowania i powinien bardziej siedzieć cicho zacierając ręce, niż pyszczyć jak smark z piaskownicy…      

Bercik022

Gość robi co może by opchnąć swój produkt, nawet będzie leciał tym, że krytycy to hejterzy.

Animek84

Pan Papryk Vegeta powinien udać się do psychologa skoro twierdzi że ktoś chcę go zabić za ten film, a mówienie że jego słaby film jest słaby jest hejtowaniem.

Adamus0101 Animek84

@Animek84 Gość jest chyba na jakimś haju. Gdyby ktoś naprawdę chciał go sprzątnąć to facet już dawno pływałby w tym szambie, które Trzaskowski wypuścił do Wisły.

Animek84 Adamus0101

@Adamus0101 Ja rozumiem reklamować swój produkt, ale w taki sposób to jednak ciut dziwnie. I naprawdę nie wiem czy to PR czy on wierzy w to co mówi. Jak to drugie to raczej na pewno powinien udać się do psychologa.

Proszę czekać…