Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hailee Steinfeld zagra główną rolę w serialu ''Hawkeye'' 0

Hailee Steinfeld niebawem dołączy do wielkiej rodziny Marvela. Aktorka otrzymała ofertę zagrania w jednym z nowych seriali studia, które trafią na platformę Disney+.

Jak donosi portal Variety Hailee Steinfeld otrzymała ofertę zagrania w serialu, którego głównym bohaterem będzie Clint Barton, znany również pod pseudonimem "Hawkeye". Taki tytuł będzie nosiła zresztą sama produkcja. Swoją rolę z filmów kinowych powtórzy Jeremy Renner, którego mieliśmy okazję widzieć kilka razy na wielkim ekranie.

Hailee Steinfeld zagra z kolei postać o imieniu Kate Bishop, która przejęła łuk Hawkeye’a. Była również członkinią drużyny Young Avengers. Scenariusz serialu przygotowywany jest przez Jonathana Igla.

Ewentualny angaż Hailee Steinfeld sugerowałby sporą inwestycję w młodą aktorkę. Możliwe, że z czasem "Hawkeye" przekształciłby się w jej solową serię, a nawet występ w Kinowym Uniwersum Marvela. Studio nie powinno mieć problemów z przekonaniem Hailee Steinfeld przyjęcia roli w serialu. Młoda gwiazda, którą mogliśmy oglądać w tym roku w widowisku Bumblebee niebawem wystąpi w serialu Apple’a – Dickinson.

Na razie żadna ze stron oficjalnie nie skomentowała tych doniesień.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…