Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Eddie Redmayne chce zagrać Riddlera w ''The Batman'' 0

The Batman to film, który będzie wzbudzał nie tylko zainteresowanie fanów, ale także aktorów, którzy chcieliby wystąpić w widowisku o superbohaterze. Jednym z nich jest laureat Oscara – Eddie Redmayne.

Eddie Redmayne wyraził zainteresowanie filmem The Batman w reżyserii Matta Reevesa. W trakcie krótkiego wywiadu, którego aktor udzielił podczas tegorocznego Toronto International Film Festival wyjawił, w którą postać byłby gotów się wcielić. Jego wybór padł na Riddlera.

Oczywiście nie ma w tym przypadku. Riddler jest jednym z czarnych charakterów, które pojawią się w The Batman. Oprócz niego na ekranie będziemy mieli przyjemność zobaczyć również Pingwina, Catwoman oraz Firefly.

Wydaje się, że Eddie Redmayne to całkiem możliwa kandydatura do tej roli. Aktor ma okazję współpracować z wytwórnią Warner Bros. Pictures przy okazji filmów o Newcie Scamanderze. Dodatkowo posiadanie laureata Oscara w obsadzie komiksowego widowiska może nadać mu jeszcze więcej prestiżu i wzbudzić zainteresowanie widzów. Jeśli chodzi o Riddlera, to The Batman będzie drugim kinowym filmem, w którym pojawi się ta postać. Po raz pierwszy miało to miejsce w 1995 roku. Wówczas złoczyńca w filmie Batman Forever został sportretowany przez Jima Carreya.

The Batman trafi do kin 25 czerwca 2021 roku.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…