Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Powrót Ladies Night z przedpremierowym filmem '(Nie)znajomi'! 1

Lato dobiega końca, wieczory stają się dłuższe i chłodniejsze. To idealny czas na chwilę odprężenia, najlepiej w kinowym fotelu z przyjaciółką u boku! Już 19 września odbędzie się długo wyczekiwane Ladies Night, czyli wyjątkowy wieczór w Cinema City, zarezerwowany tylko dla pań! Na uczestniczki czeka przedpremierowo polska produkcja (Nie. Bilety są już dostępne w kasach oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-nieznajomi.

Na pierwszym powakacyjnym pokazie zaprezentowany zostanie film, który bawi i porusza jednocześnie – najnowszy polski obraz "(Nie)znajomi", inspirowany tytułem Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, który podbił serca widzów na całym świecie! W polskiej wersji widzowie zobaczą znakomitą obsadę, m.in. Tomasza Kota, Katarzynę Smutniak, Aleksandrę Domańską, Łukasza Simlata, Maję Ostaszewską oraz Michała Żurawskiego. Podczas seansu dodatkowo będzie można usłyszeć najnowszą piosenkę Dawida Podsiadło, który zaprosił aktorów z (Nie)znajomych do swojego klipu.

"(Nie)znajomi" to przewrotny komedio-dramat o grupie przyjaciół, którzy podczas wspólnej kolacji decydują się zagrać w grę. Przez całe spotkanie wszyscy muszą udostępniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Co przyniesie taka rozrywka? Czy ten przyjemny wieczór zmieni życie bohaterów? Wieczór z Ladies Night to świetna okazja by obejrzeć film tydzień przed premierą.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Pauka

Ladies Night i Nieznajomi? Brzmi super! :)

Bernadetta_Trusewicz Pauka

@Pauka Pewnie będą również atrakcje przedfilmowe i jak zawsze można wyjść z różnymi giftami przydatnymi mniej lub bardziej. :)

Lussy

Wow. Super! Wreszcie powrót Ladies Night. Trzeba zbierać ekipę :D a Nieznajomi zapowiada się odlotowo ;]

Proszę czekać…