Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowi członkowie obsady serialu ''The Umbrella Academy'' 0

Obsada aktorska serialu The Umbrella Academy powiększyła się o trzy nowe nazwiska. W dalszej części artykułu znajdziecie szczegóły.

Ritu Arya, Yusuf Gatewood i Marin Ireland pojawią się w kolejnych odcinkach hitowego serialu Netflix The Umbrella Academy.

  • Ritu Arya zagra LILĘ – kobietę – kameleona, która w zależności od sytuacji potrafi być zarówno szalenie genialna, jak i po prostu szalona. Nieprzewidywalna, łobuzerska i sarkastyczna. Lily jest obdarzona wyjątkowo specyficznym poczuciem humoru.
  • Yusuf Gatewood wcieli się w postać RAYMONDA – urodzonego przywódcy, który jest tak inteligentny, poważny i pewny siebie, że uważa, iż nie musi tego w żaden sposób udowadniać. Jest ciepłą, oddaną osobą, która potrafi rozbroić cię jednym spojrzeniem. Przykładny mąż i typ człowieka, z którym każdy chciałby się przyjaźnić.
  • Marin Ireland zagra SISSY – nieustraszoną i bardzo bezpośrednią kobietę z Teksasu. Jest matką i żoną, która wyszła za mąż zbyt młodo i z niewłaściwych powodów. Będąc ciągle w kwiecie wieku, chce na nowo odkryć, jak wspaniałe może być życie i miłość.

W serialu znów zobaczymy także Ellen Page, Toma Hoppera, Davida Castañedę, Emmy Raver-Lampman, Roberta Sheehana, Aidana Gallaghera i Justina H. Min. Zdjęcia do drugiego sezonu właśnie trwają.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…