Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Supernova'' - teaser filmu, który będzie pokazywany na festiwalu w Gdyni 0

Przedstawiamy teaser filmu Supernova Bartosza Kruhlika, który będzie mieć premierę na zbliżającym się 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Debiut Bartosza Kruhlika startuje w Konkursie Głównym. Uroczysty pokaz filmu odbędzie się 17 września 2019 roku w Teatrze Muzycznym.

Supernova (na podstawie scenariusza Bartosza Kruhlika) to utrzymana w realistycznym stylu, krwista obyczajowa opowieść, oscylująca na granicy dramatu, thrillera i kina katastroficznego. Autorem zdjęć jest Michał Dymek. W filmie zobaczymy m.in. Marcina Hycnara, Marka Brauna, Marcina Zarzecznego.

Bardzo dbaliśmy o psychologiczną wiarygodność postaci, w czym pomogli nam aktorzy. Jestem przekonany, że ci, którzy cenią mocne i precyzyjne aktorstwo, wyjdą z kina zadowoleni.

mówi twórca filmu

Trzech mężczyzn, jedno miejsce, jeden dzień i jedno zdarzenie, które zmieni ich losy. Oto polityk, który chce wygrać wybory; policjant, pragnący dotrwać spokojnie do emerytury; i mieszkaniec polskiej wsi, który ma rodzinę na utrzymaniu. Nieszczęśliwy wypadek pociąga za sobą lawinę konsekwencji. Ludzie postawieni w sytuacji granicznej – a także widzowie – staną przed pytaniem o rolę przypadku i przeznaczenia w życiu każdego z nas.

Supernova pojawi się w polskich kinach 22 listopada.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

caputiq

Adon was beaming and charmingly asked if Alice would like to go for a walk now that his shift was over. – goodpornsites.pro.

Proszę czekać…