filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Chiwetel Ejiofor dołączy do Marka Wahlberga w thrillerze pt. 'Infinite' 0

Brytyjski aktor Chiwetel Ejiofor dołączył do Marka Wahlberga w thrillerze akcji od Paramount Pictures pt. "Infinite", za kamerą którego stanie reżyser Antoine Fuqua.

Producentami "Infinite" są Lorenzo di Bonaventura i Mark Vahradian z Di Bonaventura Pictures oraz John Zaozirny. John Lee Hancock i Ian Shorr piszą scenariusz, adaptując powieść D. Erica Maikranza pt. "The Reincarnationist Papers", która opowiada o "Cognomina", tajnym stowarzyszeniu ludzi, którzy przechodząc cykl reinkarnacji, pamiętają całe swoje przeszłe życie i poprzednie wcielenia.

Ejiofor wcieli się w postać jednego z członków grupy, który szykuje sekretny plan powstrzymania tego procesu, gromadząc nadludzkie umiejętności, a Wahlberg zagra mężczyznę cierpiącego na schizofrenię i nawiedzonego przez wspomnienia z dwóch poprzednich wcieleń, który natknie się na wielowiekowe tajne stowarzyszenie. Wahlberg zastąpił Chrisa Evansa, który kilka miesięcy temu zrezygnował z udziału w projekcie. W obsadzie znaleźli się również Dylan O’Brien i Sophie Cookson.

Do filmografii Ejiofora należą m.in. : "Zniewolony. 12 Years a Slave", "Marsjanin", a także nadchodząca "Czarownica 2" z Angeliną Jolie.

Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu w Londynie. Paramount wyznaczyło datę premiery "Infinite" na 7 sierpnia 2020 roku!

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…