filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Millie Bobby Brown wyprodukuje dramat 'A Time Lost' dla Netflixa 0

Netflix zaangażował się w projekt pt. "A Time Lost", na podstawie oryginalnej historii stworzonej przez Millie Bobby Brown i jej siostrę Paige Brown.

"A Time Lost" zostanie wyprodukowany przez Millie Bobby Brown za pośrednictwem PCMA Productions. Paige Brown i Robert Brown są producentami wykonawczymi filmu. Aktorzy nie zostali jeszcze obsadzeni, lecz wiadomo, że adaptacją historii sióstr Brown zajmie się Anna Klassen.

Fabuła filmu opowie o ciągnącym się latami sporze między dwiema rodzinami z Long Island, który zaogni się, gdy u jednej z nastoletnich córek zostanie zdiagnozowany rak.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Netflixowi za zaufanie nam i tej pięknej historii, nad którą spędziliśmy lata, pisząc ją i rozwijając. Chodzi o przyjaźń, rodzinę i pokonywanie przeszkód, gdy wydaje się, że świat rozpada się na kawałki. To była praca pełna miłości, dosłownie.

powiedziała Millie Bobby Brown i Paige Brown

15-letnia Millie Bobby Brown występuje w serialu Netflix pt. "Stranger Things", za który otrzymała dwie nominacje do nagrody Emmy. W tym roku zadebiutowała w filmie fabularnym "Godzilla: Król potworów".

Lisa Nishimura, wiceprezes niezależnych i dokumentalnych filmów dla platformy Netflix, powiedziała, że Millie to niezwykły talent twórczy.

Mieliśmy szczęście mieć ją w naszej rodzinie od samego początku jej kariery. To prawdziwy dreszczyk emocji, gdy Millie przedstawia swoją wizję na ekranie, teraz jako scenarzystka i producentka, wraz z siostrą. To będzie wspaniały film.

dodała

Daty rozpoczęcia zdjęć do filmu oraz premiery nie są obecnie znane.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…