Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Straszny wizytator w szkole Gumballa 0

Fani Niesamowitego świata Gumballa już od 16 września będą mogli oglądać zupełnie nowe odcinki z przygodami ich ulubionych kreskówkowych bohaterów z Cartoon Network. Tym razem uczniów szkoły w Elmore czeka spotkanie z pewnym wymagającym gościem.

fot. materiały prasowe

Gimnazjum w Elmore przejdzie prawdziwą rewolucję! Świat uczniów tej niezwykłej szkoły wywróci się do góry nogami, gdy na miejsce przybędzie tajemniczy wizytator. Ten niespodziewany gość nie tylko doprowadzi dyrektora Browna do paniki, ale też spróbuje pozbyć się rysunkowych nawyków Gumballa, Darwina i ich szkolnych kolegów.

W nadchodzących odcinkach szóstego sezonu Niesamowitego świata Gumballa nie zabraknie też bezcennych rad tytułowego bohatera na temat storytellingu, bezpieczeństwa i odpowiedzialności. Czy Molly, Bobert i inni słuchacze zastosują się do wskazówek sprytnego reprezentanta rodziny Wattersonów?

Premiera nowych przygód zabawnych kreskówkowych postaci już 16 września. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:45 tylko w Cartoon Network.

Źrodło: Biuro Prasowe Turner Broadcasting System

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…