Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jason Momoa w zwiastunie ''See'' - nowy serial od Apple 0

Już na początku listopada Apple ruszy na podbój rynku streamingowego ze swoją nową platformą. Z tej okazji firma przygotowała kilka interesujących oryginalnych premier. Jedną z nich jest serial See, w którym główną rolę gra gwiazdor DC Extended Universe – Jason Momoa.

See to post-apokaliptyczny serial dramatyczny, którego akcja rozgrywa się tysiące lat w przyszłości, kiedy większość ludności Ziemi została oślepiona przez tajemniczego wirusa. Jason Momoa wciela się w przywódcę plemienia wojowników o imieniu Baba Voss, który musi chronić dwoje dzieci ze swojej wioski, kiedy te rodzą się ze zdolnością widzenia.

W obsadzie aktorskiej także Alfre Woodard jako Paris, kapłanka i doradczyni Vossa. Serial został napisany przez Stevena Knighta (Peaky Blinders) i wyreżyserowany przez Francisa Lawrence'a (filmy z serii "Igrzyska śmierci").

Premiera Apple TV+ została zaplanowana na 1 listopada.

Źrodło: Apple

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adamus0101

Ogólnie fajnie to wygląda, tylko mam nadzieję, że pokażą jak na ślepaka budują domy, szyją ubrania czy ćwiczą walkę bronią albo jazdę konną.

Bercik022 Adamus0101

@Adamus0101 po trailerze też pojawiły się u mnie pytania, jak oni na czuja budują chaty i mają wyczucie stylu ? bo z tego co widziałem to z mostu to spadali.

Proszę czekać…