Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wpadka Netfliksa - czy poznaliśmy datę premiery ''Wiedźmina''? 0

Wiedźmin to jedna z najbardziej oczekiwanych premier drugiej części 2019 roku. Platforma Netflix ma to do siebie, że czeka do ostatniej chwili z ogłoszeniem daty premiery swoich największych hitów. Możliwej jednak, że dzięki wpadce holenderskiego oddziału poznaliśmy dzień, w którym Geralt z Rivii zadebiutuje w serwisie amerykańskiego giganta.

Na oficjalnym profilu holenderskiego oddziału Netfliksa na Facebooku pojawiła się informacja związana z głośnymi tytułami, które jeszcze w tym roku zadebiutują w serwisie platformy. We wpisie zawarto informację związaną z liczbą nocy, które pozostały do premiery poszczególnych tytułów. Jednym z nich był Wiedźmin. Co prawda wpis został szybko usunięty, jednak jak wiadomo – w sieci nic nie ginie.

Zgodnie z tym, co znalazło się w notce holenderskiego Netfliksa premiera Wiedźmina będzie miała miejsce za 97 nocy. Oznaczałoby to nie mniej, nie więcej, że premiera serialu odbędzie się 17 grudnia (wpis zamieszczono wczoraj). Nie zostało to oczywiście potwierdzone, jednak tak, jak wspomniałem wcześniej wpis został usunięty, więc możliwe, że te doniesienia są prawdziwe.

Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. W roli głównej Henry Cavill.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…