filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Alexander Skarsgård zagra Randalla Flagga w 'Bastionie' dla CBS 0

Tuż po zdobyciu nagrody Emmy, Złotego Globu i nagrody SAG za swoją groźną odsłonę w "Wielkich kłamstewkach" od HBO, Alexander Skarsgård przygotowuje się do roli prawdziwej personifikacji Zła… Pana Randalla Flagga.

Stephen King był gościem w ABC The View w środę rano, gdzie promował swoją nową książkę "The Institute" oraz ukochaną ekranizację "To: Rozdział 2", która w niedawnym czasie trafiła do kin. Zapowiedział także kilku nowych członków obsady adaptacji "Bastionu" od CBS All Access, w tym Jovana Adepo jako Larry’ego Underwooda, Owena Teague'a jako Harolda Laudera, Brada Williama Henke'a jako Toma Cullena, Daniela Sunjata jako Cobba oraz, ku największej uciesze widzów, Alexandera Skarsgårda jako Randalla Flagga.

James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Henry Zaga (Nick Andros) oraz Whoopi Goldberg (Mother Abagail) zostali już wcześniej potwierdzeni jako odtwórcy głównych ról w 10-odcinkowej adaptacji apokaliptycznej epopei Kinga. Sam King napisał dziesiąty i ostatni odcinek serialu, w którym znajdzie się nowe zakończenie opowieści, które nie było częścią jego oryginalnej powieści z 1978 roku.

Fabuła rozgrywać się będzie przed, podczas i po wstrząsającej apokalipsie, spowodowanej uwolnieniem się wirusa, który zabił 99% populacji planety. W wyniku tego powstają nowe sojusze i wspólnoty, przede wszystkim spokojna i bezpieczna przystań prowadzona przez Matkę Abagail oraz dzikie, bezprawne miasto rządzone przez demonicznego Flagga.

Josh Boone jest współautorem scenariusza miniserialu wraz z Benem Cavellem. Stanie on również za kamerą i pokieruje produkcją wraz z Royem Lee, Jimmy'm Millerem i Richardem P. Rubinsteinem. Knate Lee, Jill Killington i Owen King zostali jego producentami.

Alexander Skarsgård pojawił się ostatnio u boku Charlize Theron w znakomitej komedii "Niedobrani" oraz w roli męża Kirsten Dunst w nowym serialu od Showtime pt. "On Becoming a God in Central Florida". Zobaczymy go również w nadchodzącym filmie Adama Wingarda pt. "Godzilla vs. Kong".

"Bastion" zadebiutuje na CBS All Access w 2020 roku.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…