Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Rob Zombie: ujawniono pierwszy materiał wideo z horroru ''3 from Hell'' 0

Rob Zombie rozwija serię swoich najpopularniejszych filmów. 3 from Hell będzie kontynuacją Domu 1000 trupów oraz Bękartów diabła. Niedawno poznaliśmy pierwszy materiał wideo z filmu.

Rob Zombie jest jednym z najpopularniejszych twórców niekonwencjonalnego kina grozy w Stanach Zjednoczonych. Swój talent udowodnił już w pełnometrażowym debiucie, Domu 1000 trupów z 2003 roku. Kolejne projekty tylko podkreśliły umiłowanie twórcy w kinie oraz gigantyczną erudycję w dziedzinie horroru. Zresztą, oprócz tworzenia niskobudżetowych filmów, Rob Zombie jest też zawodowym muzykiem. W swoich tekstach i teledyskach nawiązuje m.in. do Gabinetu doktora Caligari oraz innych kultowych odsłon kina grozy.

Ujawniono pierwszy materiał wideo z 3 from Hell.

Widzimy na nim Sida Haiga w roli Kapitana Spauldinga. Bohater wystąpił w poprzednich filmach Zombiego. Ze względu na seryjne morderstwa, popełnione wraz ze swoją rodziną, Splaunding siedzi teraz w celi śmierci. Dziennikarz przeprowadza z nim wywiad.

Jedno jest pewne: na przestrzeni lat Kapitan Spaulding nie stracił swej demoniczności. Jak na śmiertelnie niebezpiecznego klowna przystało, także teraz sypie on z rękawa czarnym humorem.

Stan życia Sida Haiga jest zagrożony.

Taką wiadomość podała niedawno do mediów żona aktora. Haig znajduje się w szpitalu. Przeżył poważny wypadek. Stan jego życia jest zagrożony, chociaż rodzina nie zdradziła jeszcze skali odniesionych obrażeń. Możliwe, że 3 from Hell będzie jego ostatnim filmem.

3 from Hell zadebiutuje we wrześniu 2019 roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…