Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Disney rezygnuje z serialu o Muppetach 0

Walt Disney podjął decyzję, która z pewnością uderzy w uczucia wszystkich fanów Muppetów. Niestety serial, który miał powstać specjalne dla platformy Disney+ nie doczeka się realizacji.

Produkcja zatytułowana "Muppets Live Another Day" nie powstanie. Walt Disney ostatecznie zdecydował się na anulowanie projektu, w którym główne skrzypce miały grać kultowe Muppety. Powodem takiego stanu rzeczy jest brak porozumienia pomiędzy włodarzami Domu Myszki Miki, a właścicielami marki, The Muppets Studio.

Przypomnijmy, że zamówiono już nawet odcinek pilotowy, a scenarzystami produkcji mieli być Josh Gad, Adam Horowitz i Eddy Kitsis. Serial miał być kontynuacją filmu z lat osiemdziesiątych Muppety na Manhattanie. Głównym bohaterem opowieści byłby oczywiście Kermit, który postanawia zebrać całą ekipę swoich przyjaciół w celu odnalezienia psa Rowlfa.

Warto jednak odnotować, że Walt Disney nie zmienił planów dotyczących drugiego programu, w którym pojawią się Muppety. Produkcja zatytułowana "Muppets Now" w 2020 roku trafi do serwisu platformy streamingowej Disney+. W programie popularne kukiełki będą zapraszały znanych gości do rozmowy.

Premiera Disney+ już 12 listopada.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…