Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

''Wataha'' - jest zwiastun i data premiery 3. sezonu. Polski serial HBO powraca! 2

Wataha zalicza się do jednego z pierwszych "poważnych" seriali stworzonych w Polsce. Po latach produkcja oryginalna HBO wcale nie traci na popularności. Wkrótce zadebiutuje 3. sezon serialu. Poznaliśmy zwiastun oraz datę premiery.

Wataha jest jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Równie pozytywne recenzje zbierała w innych krajach Europy Środkowej, w których HBO zdecydowało się na jej dystrybucję. Widzowie już dwukrotnie mogli ruszać na niebezpieczną przygodę wraz z Wiktorem Rebrowem (Leszek Lichota) oraz pozostałymi członkami beskidzkiej Straży Granicznej. Niebawem zadebiutuje 3. sezon Watahy.

Wataha 3. sezon — jaka fabuła?

Nadchodzący sezon rozpocznie się w momencie zatrzymania dwóch migrantów, próbujących przekroczyć granicę polsko-ukraińską. Rebrow ruszy ich tropem, docierając na miejsce morderstwa. Brutalna zbrodnia trafia na nagłówki gazet w całej Polsce. Śledztwo w tej sprawie rozpocznie Markowski. W tym samym czasie Rebrow zwróci się z pomocą do Dobosza. Mężczyzna zakłada, że trafił na wyjątkowo "śliską" sprawę. Dobosz pnie się obecnie po szczeblach kariery w Warszawie. Niechętnie wraca w Bieszczady.

Rebrow nie posiada też najlepszych kontaktów ze współpracownikami. Wielu patrzy na niego jak na przestępcę albo podejrzanego, nieustannie balansującego na granicy prawa i występku.

Nieoczekiwanie na horyzoncie pojawi się nieznana postać — nowa szefowa ukraińskiej mafii przemytniczej, Tatiana Barkova.

Wataha 3. sezon — nowy zwiastun:

Wataha 3. sezon — twórcy i obsada

Reżyserią 3. sezonu zajęły się Olga Chajdas i Kasia Adamik. Za scenariusz odpowiada Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka oraz Tomasz Naumiuk.

W 3. sezonie powrócą aktorzy znani z poprzednich odcinków: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Jarosław Boberek, Anna Donchenko, Maciej Mikołajczyk, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka oraz Bartłomiej Kotschedoff.

Zobaczymy również nowych członków obsady. Wśród nich znaleźli się: Borys Szyc, Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

Wataha 3. sezon — nowe zdjęcia:

3. sezon serialu Wataha zadebiutuje w HBO i na HBO GO 30 października 2019 roku.

Źrodło: materiały prasowe

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…