Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reżyser ''Ghostbusters. Pogromcy duchów'' nakręci film o potworach 0

Paul Feig napisze scenariusz, wyreżyseruje i wyprodukuje film zatytułowany "Dark Army" dla wytwórni Universal Pictures. Z pierwszych informacji wynika, że będzie to produkcja z potworami w rolach głównych.

Wytwórnia Universal Pictures nie zapomina o bogatej kolekcji potworów, którą posiada w swoich rękach. Włodarze firmy zamierzają wykorzystać prawa do klasycznych stworów i nakręcić o nich film. Niestety na razie szczegóły dotyczące fabuły filmu nie są znane z wyjątkiem tego, że to właśnie monstra znane z klasycznych horrorów będą siłą napędową scenariusza.

Ma to być kolejny po Invisible Man film od Universal Pictures, który będzie bazował na klasykach sprzed lat. W lutym 2020 roku do kin wejdzie wspomniana produkcja, za którą odpowiada Leigh Whannell. W rolach głównych pojawią się Elisabeth Moss, Storm Reid i Oliver Jackson-Cohen.

Na ten moment oprócz zaangażowania w "Dark Army" Paula Feiga nie są znane inne nazwiska, które będą uczestniczyły w realizacji tego projektu. Zapewne w niedalekiej przyszłości poznamy obsadę aktorską. Paul Feig to twórca, który posiada w swojej filmografii takie tytuły, jak Druhny, Agentka oraz Ghostbusters. Pogromcy duchów. Jego listę dotychczasowych filmów zamyka Last Christmas, które w listopadzie doczeka się premiery.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

"Z pierwszych informacji wynika, że będzie to produkcja z potworami w rolach głównych." czyli Melisa i Lesli w głównych rolach? :D

Proszę czekać…