Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Venom 2'' - zdjęcia do filmu wystartują w listopadzie 0

Fani Venoma mogą otwierać szampana. Według najnowszych doniesień już w listopadzie startują zdjęcia do kontynuacji kasowego hitu Sony Pictures.

Po tym, jak pierwszy film o kultowym przeciwniku Spider-Mana okazał się kasowym hitem na całym świecie, nie było wątpliwości, że wytwórnia Sony Pictures zapragnie zrealizować kontynuację. I tak też się stało. Prace na planie zdjęciowym widowiska Venom 2 rozpoczną się 25 listopada. Poznaliśmy również tytuł roboczy filmu, który brzmi "Fillmore".

Reżyserem kontynuacji został Andy Serkis, dla którego nie będzie to pierwszyzna, jeśli chodzi o tę funkcję na planie zdjęciowym. To własnie on odpowiada za między innymi film Mowgli: Legenda dżungli, który możecie znaleźć w serwisie platformy streamingowej Netflix. Przypomnijmy, że pierwszy film został wyreżyserowany przez Rubena Fleischera, który z racji napiętego grafiku spowodowanego realizacją komedii grozy Zombieland 2: Kulki w łeb nie mógł podjąć się wyreżyserowania dalszych przygód Eddiego Brocka i kosmicznego symbionta.

W drugiej odsłonie w rolach głównych ponownie pojawią się Tom Hardy i Michelle Williams. W filmie zobaczymy także Woody'ego Harrelsona, który pojawił się w scenie po napisach Venoma. Aktor wcieli się w Cletusa Kasady’ego, który z czasem stanie się Carnage’em.

Venom 2 trafi do kin 2 października 2020 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…