Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy to są współcześni Bonnie i Clyde? Zwiastun filmu ''Queen & Slim'' 0

W sieci zadebiutował drugi zwiastun Queen & Slim. Produkcja zapowiada się niczym współczesna wersja historii Bonnie i Clyde’a.

Produkcja opowiada historię czarnoskórej pary, która podczas pierwszej randki zostaje zatrzymana przez funkcjonariusza policji. Sytuacja wymyka się spod kontroli, przez co główny bohater w samoobronie zabija stróża prawa. Przerażeni bohaterowie muszą uciekać z miejsca zdarzenia, aby ratować swoje życie. Cały incydent jest rejestrowany na wideo i rozprzestrzenia się w sieci, a duet nieświadomie staje się symbolem traumy, terroru, żalu i bólu dla ludzi w całym kraju.

Łącząc spuściznę filmów takich jak Bonnie i Clyde oraz Thelma i LouiseQueen & Slim jest potężną, podnoszącą świadomość historią miłosną, która konfrontuje oszałamiającą liczbę ofiar rasizmu i wstrząsającą życiem cenę przemocy.

Poniżej prezentujemy Wam drugi zwiastun filmu:

Scenariusz filmu Queen & Slim został napisany przez laureatkę nagrody Emmy – Lenny Waithe. Produkcja została wyreżyserowana natomiast przez Melinę Matsoukas – wcześniej pracowała przy teledyskach takich gwiazd muzyki współczesnej jak Beyonce, Rihanny, Katy Perry czy Jennifer Lopez. Role główne grają Daniel Kaluuya i Jodie Turner-Smith.

Queen & Slim trafi do kin 27 listopada 2019 roku.

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…