Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Patryk Vega na planie zdjęciowym swojego kolejnego filmu 0

Patryk Vega nie zwalnia tempa. Popularny polski reżyser podzielił się ze swoimi fanami zdjęciem z planu swojego kolejnego filmu.

fot. materiały prasowe

Od premiery Polityki nie minęły jeszcze dwa tygodnie, a reżyser filmu Patryk Vega jest już na planie zdjęciowym kolejnego dzieła. Filmowiec zamieścił w mediach społecznościowych fotografię, na której możemy go zobaczyć w obecności jednej z gwiazd swojego przyszłego filmu (a także tego, który leci aktualnie w kinach) – Antoniego Królikowskiego. Patryk Vega podpisał zdjęcie:

Pozdrowienia z planu nowego filmu

Na razie nie ma żadnych informacji związanych z tematem, który zostanie poruszony w nowym filmie przez Vegę. Warto jednak odnotować, że reżyser ma przed sobą premierę produkcji zatytułowanej Small World, która opowie o handlu dziećmi. Mówi się również o trzeciej odsłonie serii "Kobiety mafii".

Obecnie w kinach możemy oglądać Politykę. Reżyser próbuje odpowiedzieć na pytania: Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu?

Źrodło: Instagram: Patryk Vega

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

i_darek1x

Ma wenę niech pracuje ;)

Proszę czekać…