Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prawdopodobny opis fabuły ''Legionu samobójców'' Jamesa Gunna 0

Legion samobójców od Jamesa Gunna będzie nowym otwarciem dla grupy złoczyńców, którzy muszą uratować świat. Poprzednia produkcja pomimo niezłego wyniku finansowego była rozczarowaniem.

W sieci pojawiły się przecieki dotyczące opisu fabuły wyczekiwanego filmu. Zostały one przedstawione przez Daniela Richtmana na Twitterze, który od czasu do czasu lubi rzucić jakimś newsem.

Amanda Waller jeszcze raz decyduje się wysłać grupę złoczyńców na niezwykle niebezpieczną misję. Tym razem tytułowy legion pojedzie do Panamy, gdzie dostanie zadanie odnalezienia kosmicznego stwora (ponoć ma to być postać znana jako Miss Martian), który został zamknięty w starym nazistowskim więzieniu. Miejsce jest pod kontrolą dwóch złowrogich dyktatorów – Majora oraz Generała.

Na razie nie potwierdzono udziału Majora oraz Generała, jednak plotkuje się, że mogą oni zostać zastąpieni postacią Vandala Savage’a. Po tym, jak zatrudniono Petera Capaldiego zaczęto również spekulować na temat ewentualnego pojawienia się Psimona. James Gunn ma z czego wybierać, a my nadal czekamy na ogłoszenie nazwisk kolejnych, które dołączą do obsady aktorskiej.

Co myślicie o tej fabule? Czy to może być prawdopodobny opis przygód Legionu samobójców?

Źrodło: Geekvibesnation

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…