filmoznawczyni 🎬

Zwiastun 2 sezonu 'Castle Rock' już w sieci. Lizzy Caplan wcieli się w młodą Annie Wilkes z 'Misery'! 0

Drugi sezon "Castle Rock" od Hulu jest inspirowany powieścią "Misery" Stephena Kinga, w której Lizzy Caplan zagra młodą Annie Wilkes. Hulu ogłosiło, że serial trafi na platformę 23 października, a dziś opublikowało jego oficjalny zwiastun.

Lizzy Caplan

W drugim sezonie Tim Robbins ("Skazani na Shawshank") powróci do świata pisarza grozy, Stephena Kinga wraz z Elsie Fisher ("Eighth Grade"), Yusrą Warsamą, Barkhadem Abdi, Matthew Alanem, Johnem Hoogenakkerem i Paulem Sparksem. Robin Weigert zagra Crysildę Wilkes, matkę Annie. Reszta obsady to Sarah Gadon ("Detektyw") w roli mściwej kobiety z przeszłości Annie, Alison Wright ("Zawód: Amerykanin"), która wcieli się w życzliwą miejscową, która odkryje przerażającą historię miasta oraz Greg Grunberg ("Herosi") jako lokalny szeryf Boucher, który stawi czoła mrocznej sile z Castle Rock.

Fabuła filmu, koncentrująca się na sporze między walczącymi klanami zagęści się, gdy zmieniająca się stopniowo w psychopatkę, Annie Wilkes- Kingowska pielęgniarka z piekła rodem- stanie na ich drodze.

"Castle Rock" jest produkowany przez J.J. Abramsa, a Sam Shaw i Dustin Thomason opracowali serial dla Hulu.

Źrodło: bloody-disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…