filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Michael Fassbender zagra w nowym filmie Taiki Waititi 'Next Goal Wins' 0

Trwają końcowe negocjacje odnośnie obsadzenia Michaela Fassbendera w dramacie od Fox Searchlight pt. "Next Goal Wins", który wyreżyseruje Taika Waititi.

Variety po raz pierwszy w zeszłym miesiącu, poinformowało, że Waititi, który napisał scenariusz wraz z Iainem Morrisem, zamierza nakręcić ten film, zanim rozpocznie zdjęcia do kolejnej odsłony "Thora" dla Marvel Studios.

Film oparty będzie na dokumencie o takim samym tytule "Next Goal Wins" z 2015 roku, który podąża za prawdziwą historią holenderskiego trenera Thomasa Rongena, który podjął się niemożliwego zadania- przekształcenia samoańskiej drużyny futbolowej z wiecznych przegranych w zwycięzców.

Niedawno Waititi ponownie podjął się reżyserii "Thor: Love and Thunder", co zmusiło go do odłożenia filmu "Akira" od Warner Bros. na później, ponieważ rozmiar adaptacji anime nie pozostawiłby mu wystarczająco dużo czasu na pracę przy "Thorze", który Marvel chce wypuścić z początkiem 2020 roku.

Garrett Basch produkuje film dla Fox Searchlight, podobnie jak Jonathan Cavendish i Andy Serkis za pośrednictwem sztandaru Imaginarium. Mike Brett i Steve Jamison, którzy wyreżyserowali oryginalny dokument również zostali jego producentami.

Fassbender po raz ostatni wystąpił na wielkim ekranie w swojej roli Magneto w filmie "X-Men: Mroczna Phoenix". Znalazł się również w obsadzie komediowego thrillera pt. "Kung Fury 2".

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…