Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Kung Fury 2'' - pan prezydent Arnold Schwarzenegger 0

Nie wszyscy może jeszcze o tym pamiętają, ale nadal w planach jest realizacja filmu na podstawie popularnej krótkometrażówki zatytułowanej Kung Fury: Pięści czasu. Aktualnie trwają zdjęcia do intrygującego projektu i co ciekawe na ekranie zobaczymy hollywoodzki gwiazdy.

W mediach społecznościowych pojawiła się fotografia Arnolda Schwarzeneggera, który w filmie Kung Fury 2 wcieli się w postać Prezydenta. Oprócz tego możemy zobaczyć zdjęcie byłego gubernatora, na którym pozuje w obecności reżysera i twórcy kultowego w niektórych kręgach filmu – Davida Sandberga. Poniżej znajdziecie obie fotografie.

Arnold Schwarzenegger to nie jedyne głośne nazwisko w obsadzie aktorskiej filmu. Na ekranie pojawią się również Michael Fassbender, Alexandra Shipp oraz David Hasselhoff.

Po tym, jak Kung Fury: Pięści czasu zadebiutowało w 2015 roku, twórca filmu David Sandberg zapragnął zrealizować pełnometrażową wersję swojego dzieła. Przy realizacji projektu współpracuje z Sethem Grahame-Smithem i Davidem Katzenbergiem.

Filmowiec zapowiedział już, że Kung Fury 2 będzie filmem z całkiem inną historią, aczkolwiek osadzonym w tym samym uniwersum co oryginał z 2015 roku. Także fani nie powinni spodziewać się rozwinięcia krótkometrażówki, a czegoś całkiem nowego i świeżego.

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…