Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sylvester Stallone i Robert Rodriguez nakręcą reboot ''Kobry'' 0

Sylvester Stallone wie czego chcą jego fani i jeśli on również tego chce, to nic nie powstrzyma go przed realizacją danego projektu. Dostaliśmy nowe filmy o Rockym, teraz czeka na nas premiera kolejnej odsłony przygód Rambo, a za jakiś czas na ekran może powrócić Marion "Kobra" Cobretti.

Korespondent portalu Fandango Nikki Novak miał okazję porozmawiać z Sylvestrem Stallone'em z racji zbliżającej się premiery filmu Rambo: Ostatnia krew. Dziennikarz zapytał hollywoodzkiego gwiazdora o postać, w którą chciałby się ponownie wcielić.

Aktualnie rozmawiam z Robertem Rodriguezem na temat "Kobry" i wygląda na to, że dojdzie to do skutku.

powiedział Stallone

Ciekawostka na temat tego projektu jest taka, że Robert Rodriguez zainteresowany jest przeniesieniem Kobry na mały ekran. Wydaje się, że sam Stallone nie ma nic przeciwko, ponieważ w wywiadzie nazywa owy projekt "dzieckiem Rodrigueza". Dla filmowca nie byłoby to nic nowego – miał już okazję zrealizować serial na podstawie swojego własnego filmu Od zmierzchu do świtu.

A to nie koniec nowości od Stallone’a. Aktor wyjawił, że ma w planach jeszcze jeden tytuł, który chętnie przywróciłby do życia. Mowa o filmie Tango & Cash, w którym zagrał u boku Kurta Russella. Panowie mieli już ze sobą nawet rozmawiać na ten temat.

W następnej kolejności chciałbym zrobić "Tango & Cash". To nie jest zawracanie głowy, chodzi o robienie pewnych rzeczy. "No nie wiem Sly, wtedy to był nasz czas, teraz już minął". To ja mówię do Kurta: "Mówię ci, musisz się w to zaangażować". Odpowiedział mi, że pogadamy, jak wróci.

dodał Stallone

Do tej pory powroty Stallone’a były całkiem udane. Dwie odsłony "Creeda" odniosły ogromny sukces kasowy i jeśli Rambo: Ostatnia krew także spełni oczekiwania fanów i producentów, to nie powinno być problemów ze zgodą na ożywienie innych kultowych bohaterów, w których wcielał się Stallone. Co myślicie na ten temat?

Źrodło: Fandango

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Mnie się wydaje, że na Kobrę taką jak ją pamiętamy, to już jest trochę za późno, lecz Tango i Cash brzmi ciekawie i ja bardzo chętnie ;)      
Takie spotkanie po latach byłoby czymś ekstra, ciekawe w jaką historię je wplotą, natomiast bardzo dziwne i według mnie duży błąd, że tyle lat trzeba było czekać na taki pomysł, bo w między czasie obaj się mocno postarzeli, zresztą jak my wszyscy ;)      

Proszę czekać…