Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja'' - premiera nowego animowanego filmu pełnometrażowego DC Comics na DVD 0

Nowy animowany film pełnometrażowy DC Comics. Tym razem Batman zmierzy się z szalonymi mutantami – Wojowniczymi Żółwiami Ninja. W Gotham nie widziano jeszcze równie ekscytujących przygód! Animacja Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja pojawi się w ofercie Galapagos Films już 18 września.

Mroczny Rycerz kontra szalone mutanty! Nieznani sprawcy kradną eksperymentalną aparaturę w Gotham City. Zwraca to oczywiście uwagę Batmana. Okazuje się jednak, że sprawę bada też drużyna tajemniczych wojowników ukrywających się pod ulicami miasta. To Wojownicze Żółwie Ninja! Ci czterej bracia i jednocześnie mistrzowie sztuk walki – stanowczy Leonardo, bystry Donatello, nieustraszony Rafael i kąśliwy Michelangelo – znajdują się na najlepszej drodze do starcia z Mrocznym Rycerzem. Batman kontra Wojownicze Żołwie Ninja to adaptacja popularnego komiksu DC. W Gotham nie widziano jeszcze równie ekscytujących przygód!

W oryginalnej wersji językowej postaci Batmana głosu użycza Troy Baker. Baker wciela się także w rolę Jokera, czyniąc go pierwszym aktorem, który w jednym filmie gra obie role. W obsadzie dubbingu znaleźli się również zdobywca nagrody Emmy® oraz Złotego Globu – Darren Criss jako Rafael, Kyle Mooney jako Michelangelo, Baron Vaughn jako Donatello oraz Eric Bauza jako Leonardo.

Reżyserem animacji Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja jest Jake Castorena. Scenariusz został napisany przez Marly Halpern-Graser. Inspiracją dla filmu była komiksowa seria "Batman/Wojownicze Żółwie Ninja", którą stworzyli James Tynion IV oraz Freddie Williams II.

W wydaniu DVD nie zabraknie także wyjątkowych materiałów dodatkowych:

  • Zapowiedź następnej animacji DC Universe: Batman: Hush

Źrodło: Galapagos / Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…