Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Na noże'' - nowy zwiastun znakomicie ocenianego filmu Riana Johnsona 0

Lionsgate zaprezentowało nowy zwiastun filmu zatytułowanego Na noże. Jest to nowa propozycja od Riana Johnsona. Zachęcamy do oglądania i komentowania zapowiedzi produkcji w gwiazdorskiej obsadzie.

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

Obsada filmu Na noże prezentuje się wybornie. Na ekranie pojawią się: Ana de Armas, Chris Evans, Toni Collette, Daniel Craig, Michael Shannon, Lakeith Stanfield, Jamie Lee Curtis, Katherine Langford oraz Christopher Plummer.

Premiera w polskich kinach 29 sierpnia 2019 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…