Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Bliźniak'' - pierwsze reakcje zwiastują dobry film 0

W mediach społecznościowych można znaleźć pierwsze reakcje dotyczące nowego filmu Anga Lee – Bliźniak. Opinie zamieszczone na Twitterze są pozytywne i zwiastują dobre kino akcji.

Bliźniak w reżyserii Anga Lee chwalony jest przede wszystkim za świetną stronę techniczną. Filmowiec dostarcza widzom odważną i unikalną rozrywkę. Sekwencje akcji zapierają dech w piersiach, a sam film jest stworzony na wielki ekran. Ludzie uważają, że produkcję warto zobaczyć w technologii 3D.

Osoby, które widziały film chwalą również aktorów – Willa Smitha za podwójną rolę oraz Mary Elizabeth Winstead. Poniżej znajdziecie kilka oryginalnych Tweetów z opiniami na temat filmu.

Bliźniak to innowacyjny thriller akcji, w którym Will Smith wciela się w postać Henry’ego Brogana, elitarnego zabójcy. Prześladuje go tajemniczy młody mężczyzna, który jest w stanie przewidzieć każdy krok Brogana…

Bliźniak trafi do polskich kin 25 października 2019 roku. Osoby, które nie widziały jeszcze zwiastuna znajdą go poniżej:

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ZSGifMan

No to skoro tak polecają, żeby w kinie oglądać i do tego koniecznie w 3D, to od dzisiaj chyba zaczynał ciułać złotówki na bilet i okulary ;)      
A swoją drogą to bardzo mnie ciekawi co się kryje pod terminem innowacyjny thriller akcji i co jest takiego w nim nowego?           

Movieman ZSGifMan

@ZSGifMan Ang Lee go kręcił w 120 fps, film został zrealizowany z myślą o HFR 3D. A zważywszy, że mamy tutaj komputerowe odmłodzenie Smitha to 120 fps powinno nam zdradzić każdy detal i niedociągnięcie.

ZSGifMan Movieman

@Movieman Aha w ten sposób, że cały film, a nie tylko wybrane fragmenty. P.Jackson kręcił już kilka lat temu swoje Hobbity w HFR, aczkolwiek tam było to "tylko" 48fps, to jednak chyba większość ludzi zobaczyła "zwykłą" wersje zdowngrade’owaną do standardowych 24fps i tu właśnie nasuwa się najważniejsze pytanie: gdzie będziemy w stanie zobaczyć owe pełne 120 klatek? Które kina mają projektory zdolne wyświetlić taki obraz?           
     
"Problem w tym, że bardzo niewiele kin na świecie obsługuje wspomniane HFR"
spidersweb.pl — Już dawno telewizory, a teraz kina. Ostatni bastion filmów 3D upada      

Proszę czekać…