Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Prawdziwe życie aniołów'' - trwają zdjęcia do filmu inspirowanego prawdziwą historią Krzysztofa Globisza 0

W Krakowie trwają zdjęcia do filmu fabularnego Prawdziwe życie aniołów w reżyserii Artura "Barona" Więcka. To historia inspirowana prawdziwą historią Krzysztofa Globisza – aktora, który w 2014 roku przeszedł rozległy udar, a dziś wraca do zdrowia, przed kamerę i do teatru. Dlatego jego osobisty udział w filmie jest czymś niezwykłym i wyjątkowym. W roli głównej występuje także Kinga Preis, a gościnnie na ekranie pojawia się Jan Frycz. Produkcja otrzymała częściowe dofinansowanie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

fot. materiały prasowe / fotohuta.pl

Znany i ceniony aktor Adam (w tej roli Krzysztof Globisz), przechodzi nagły i rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie – mowę. Pomimo niedającej nadziei diagnozy Agnieszka – żona Adama (Kinga Preis) z uporem i determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę. Czy rodzina i przyjaciele zmotywują Adama by podjął wyzwanie i wydostał się z krainy między jawą, a snem, do której trafił w czasie choroby? Czy Adam wyjdzie z afazji i wróci do swojego życia przed udarem, kiedy był cenionym aktorem i uwielbianym przez studentów pedagogiem? Co tak naprawdę okaże się najważniejsze?

Na planie w Krakowie i okolicach pojawili się: Krzysztof Globisz, Kinga Preis, Jan Frycz (grający siebie). Obecne zdjęcia Prawdziwego życia aniołów są możliwe m.in. ze względu na dofinansowanie jakie produkcja otrzymała z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

Premiera filmu wyznaczona jest na 2020 rok, a dystrybucją zajmie się Kino Świat.


fot. materiały prasowe / fotohuta.pl

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…