Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''American Horror Story: 1984'' - bohaterowie na nowych grafikach 0

Stacja FX zaprezentuje niebawem wszystkim fanom slasherów swój nowy sezon produkcji American Horror Story, który będzie nosił tytuł "1984". Możecie być pewni, że w nowym sezonie trup będzie ścielił się gęsto.

W sieci pojawiła się galeria z grafikami, na których widnieją główni bohaterowie serii. Wątpliwe, aby większość z nich przeżyła. W obsadzie aktorskiej nowego sezonu są: Billie Lourd, Emma Roberts, Gus Kenworthy, Angelica Ross, Leslie Grossman, Matthew Morrison, Cody Fern, Deron Horton, John Carroll Lynch, Zach Villa i Mitch Pileggi.

Tym razem podtytuł serii to "1984", co doskonale wpisuje się w obecną fascynację latami osiemdziesiątymi. Twórcy American Horror Story uwielbiają przecież cofać akcję w czasie, składając hołd minionym dekadom. A lata 80. to nie tylko Madonna i trwała ondulacja, ale także kultowe slashery, takie jak "Piątek trzynastego", "Koszmar z ulicy wiązów" czy "Halloween" – krwawe horrory, w których w niewyjaśnionych okolicznościach, po kolei giną główne postacie.

Ryan Murphy i Brad Falchuk są jak zwykle bardzo tajemniczy i nie chcą zdradzać zbyt wiele na temat nowej odsłony swojego dzieła, dlatego fanom horrorów pozostaje jedynie domyślać się, co czai się za rogiem. Czy American Horror Story: 1984 będzie miał postać slashera? Tego dowiemy się niebawem, ale jedno jest pewne – w nowej serii nie zabraknie klimatu lat 80. i mrocznej atmosfery.

Premiera 3. sezonu serialu American Horror Story: 1984 odbędzie się już w czwartek 19 września o godzina 23:00 tylko na FOX!

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…