filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Zwiastun 'The Rhythm Section'- Blake Lively na tropie zabójcy swojej rodziny 0

Blake Lively tym razem wcieli się w postać kobiety, szukającej zemsty na zabójcy swojej rodziny w nowym filmie akcji od Paramount Pictures pt. "The Rhythm Section".

W filmie, wyreżyserowanym przez Reeda Morano, wystąpią również: Jude Law, Sterling K. Brown, Max Casella, Daniel Mays i Richard Blake.

Fabuła filmu "The Rhythm Section" koncentruje się na Stephanie Patrick (Lively), która po tragicznej katastrofie lotniczej (w przelocie, w którym miała sama uczestniczyć), w której zginęła jej rodzina, zaczyna przejawiać autodestrukcyjne tendencje. Kiedy dowiaduje się, że śmiertelna katastrofa nie była wypadkiem, postanawia zemścić się na ludziach odpowiedzialnych za ich śmierć, znaleźć własne odkupienie i zawalczyć o sprawiedliwość. Film jest adaptacją powieści Mike’a Burnella, brytyjskiego pisarza i autora serii thrillerów o Stephanie Patrick.

Podczas zdjęć, a dokładniej kręcenia sekwencji akcji na planie filmowym, odtwórczyni głównej roli, Blake Lively doznała urazu ręki, przez co produkcja została tymczasowo zawieszona, a pierwotna data premiery filmu 22 lutego 2019 roku została przeniesiona. Oficjalnie, produkcja trafi do kin 31 stycznia 2020 roku. Zwiastun "The Rhythm Section" znajdziecie poniżej!

Źrodło: thehollywoodreporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Domyślam się, że powinniśmy oczekiwać postaci przebiegłej, inteligentnej, zdeterminowanej i skupionej na swoim celu niż bardziej kina kopanej akcji, lejącej się litrami krwi i ucinanych głów, a to bardzo dobra wiadomość… hmm… byłaby, bo chyba widzę coś innego, coś jakby pośrodku.      

Proszę czekać…