filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Fox Searchlight zgarnął nowy film Wesa Andersona pt. 'The French Dispatch' 0

Fox Searchlight Pictures nabył światowe prawa do "The French Dispatch", nowego filmu Wesa Andersona, w którym zobaczymy między innymi gwiazdy takie jak Benicio Del Toro i Frances McDormand. Wytwórnia planuje premierę kinową na 2020 rok.

Obsada filmu robi wrażenie i pełno w niej znanych- z Andersonowego uniwersum- twarzy. Oprócz Benicio Del Toro i Frances McDormand wystąpią w nim również: Jeffrey Wright, Adrien Brody, Timothée Chalamet, Lea Seydoux, Tilda Swinton, Mathieu Amalric, Lyna Khoudri, Stephen Park, Owen Wilson i Bill Murray. Projekt jest współfinansowany przez Indian Paintbrush. Producentami filmu oprócz Andersona będą Steven M. Rales i Jeremy Dawson.

Fabuła filmu "The French Dispatch" koncentrować się będzie wokół historii dwójki dziennikarzy, pracujących w placówce amerykańskiej gazety, mieszczącej się w fikcyjnym francuskim mieście w XX wieku.

Jesteśmy podekscytowani, mogąc wrócić do niepowtarzalnego i oryginalnego świata Wesa Andersona!

powiedzieli w oświadczeniu Steve Gilula i Nancy Utley, prezesi Fox Searchlight Pictures

Poprzednio Fox Searchlight Pictures nabył także prawa do filmu Andersona pt. "Wyspa psów", a następnie współpracował z kultowym reżyserem przy "Grand Budapest Hotel", "Fantastyczny Panu Lisie" i "Pociągu do Darjeeling".

Film trafi do kin w 2020 roku, a więcej szczegółów odnośnie oficjalnej premiery poznamy wkrótce!

Źrodło: thehollywoodreporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…