filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Bob Odenkirk wystąpi w thrillerze pt. 'Nobody' 1

Gwiazda "Zadzwoń do Saula"- Bob Odenkirk wystąpi w thrillerze Ilya Naishullera pt. "Nobody".

Fabuła filmu koncentruje się, jak opisuje dystrybutor, na "podmiejskim ojcu, niedocenionym mężu i niczyim sąsiedzie- nikim", Hutchu Mansella (Odenkirk). Kiedy pewnej nocy dwóch złodziei włamuje się do jego domu, nieznana, długo gotująca się wściekłość bohatera znajduje swoje ujście i popycha go na brutalną ścieżkę, która odkryje mroczne sekrety, które chciał zostawić już dawno za sobą.

Reżyser "Hardcore Henry", Ilya Naishuller stanie za kamerą, a za scenariusz odpowiedzialny jest scenarzysta "Johna Wicka", Derek Kolstad.

David Leitch i Kelly McCormick zostali producentami za pośrednictwem swojej firmy 87North. Dołączą do nich sam Odenkirk i Marc Provissiero jako producenci, reprezentowani przez Odenkirk Provissiero Entertainment wraz z Bradenem Aftergoodem, który działa dla Eighty Two Films.

W ostatnim czasie, Bob Odenkirk został nominowany do nagrody Emmy dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym za "Zadzwoń do Saula". Ta rola przyniosła mu także trzy nominacje do Złotych Globów. W filmowych odsłonach, był niedawno widziany w komedii z Charlize Theron i Sethem Rogenem pt. "Niedobrani" i pojawi się w gwiazdorskiej adaptacji "Little Women" od Sony, który pojawi się w kinach w te Święta Bożego Narodzenia.

"Nobody" trafi do kin 14 sierpnia 2020 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Odenkirk to bardzo fajny, charakterystyczny i zdolny aktor do tej pory obsadzany wyłącznie w rolach ciapowatych i niezdarnych fujar. Tutaj mam wielkie nadzieje, bo potencjał tego aktora jest ogromny i może wyjść świetny film, na jaki bardzo liczę! :)                

Proszę czekać…