filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Biograficzny obraz Marilyn Monroe 'Blonde' od Netflixa i planu B ogłasza pełną obsadę! 0

Obecnie trwają zdjęcia do biografii Marilyn Monroe pt. "Blonde", wyprodukowanej przez Netflix i Plan B, w której Ana de Armas wciela się w postać słynnej ikony Hollywood. Poznajcie resztę obsady!

W filmie wyreżyserowanym przez Andrew Dominika wystąpi Garret Dillahunt ("Fear the Walking Dead", "Wdowy"), Scoot McNairy ("Zabić, jak to łatwo powiedzieć", "True Detective"), Lucy DeVito ("Wspaniała pani Maisel", "The Comedian"), Michael Masini ("Ptaki nocy", "Dynastia") i Spencer Garrett ("Pewnego razu… w Hollywood"), Chris Lemmon ("Duet", "A Twist of Lemmon"), Rebecca Wisocky ("Star Trek: Picard", "For All Mankind"), Ned Bellamy ("Django", "Pokusa") i Dan Butler ("Modern Love", "Mgła"), dołączając tym samym do ogłoszonej już wcześniej obsady, w której pojawi się również Bobby Cannavale, Julianne Nicholson, Lily Fisher, Evan Williams, Xavier Samuel, Caspar Phillipson, Toby Huss, Sara Paxton i David Warshofksy.

Film, którego akcja toczy się w Los Angeles, oparty jest na bestsellerowej powieści "Blonde", napisanej przez pięciokrotną finalistkę Nagrody Pulitzera- Joyce Carol Oates. Jest opisywana jako odważnie przebudowana prywatna historia najsłynniejszego na świecie symbolu seksu, Marilyn Monroe. Film jest fikcyjnym portretem modelki, aktorki i piosenkarki z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, opowiedzianym przez współczesny obiektyw kultury celebryckiej.

Producentami zostali Brad Pitt, Dede Gardner i Jeremy Kleiner (Plan B) wraz z Tracey Landon i Scottem Robertsonem.

Data wydania wciąż nie jest znana!

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…