Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stephanie Beatriz mogłaby umrzeć dla roli She-Hulk 0

Marvel Studios ogłosił jakiś czas temu listę ze swoimi nowymi serialami, które trafią na platformę Disney+. Jedną z takich produkcji będzie "She-Hulk". W Hollywood rozpoczęła się walka o główną rolę.

W mediach sporo mówi się na temat angażu Rondy Rousey, która od czasu do czasu grywa w filmach, jednak nie jest to aktorka z krwi i kości. Fani zapominają, że twórcy będą potrzebowali osoby, która będzie mogła wcielić się również w alter-ego She-Hulk, czyli prawniczkę Jennifer Walters.

Zainteresowanie rolą w serialu Marvela wyraziła jedna z gwiazd znakomitego serialu komediowego Brooklyn Nine-Nine. Mowa o Stephanie Beatriz, która dodatkowo przyznaje, że cały czas stara się być formie fizycznej na wypadek oferty.

Zabiłabym się dla tej roli. To jedna z najlepszych postaci w tym uniwersum. Zdecydowanie podniosłam poziom moich treningów.

przyznała aktorka

"She-Hulk" została stworzona przez Stana Lee oraz Johna Buscema i po raz pierwszy pojawiła się w komiksie "Savage She-Hulk" z lutego 1980 roku. Główną bohaterką historii jest Jennifer Walters – prawniczka oraz kuzynka Bruce’a Bannera, która musi poddać się natychmiastowej transfuzję krwi po urazie. Dzięki temu uzyskuje cechy podobne do Hulka.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…