Bryan Singer reżyserem nowego Supermana 0

Reżyser potwierdził plotki, że zaczął prace nad sequelem

Twórca Superman Powrót Bryan Singer powiedział na łamach Empire Online, że zaczął prace nad zaproponowanym sequelem, który ma nosić tytuł Superman: Man of Steel.

To potwierdza niedawno ogłoszoną plotkę przez portal IESB.net, jakoby Singer miał robić sequel Supermana Powrót. Druga plotka, mówiąca, że będą przy sequelu pracować scenarzyści Transformers Roberto Orci i Alex Kurtzman nie została jeszcze potwierdzona. Mieliby przejąć serię po scenarzystach poprzedniej części Danie Harrisie i Michaelu Dougherty.

Tak, wracam do pracy ze scenarzystami po zakończonym strajku, powiedział Singer na łamach Empire. Jesteśmy w fazie wymyślania. Zaczynam wymyślać sequel… z zamiarem wyreżyserowania go.

Singer jest świadomy krytyki, jaka spotkała go za poprzedni film, niektórzy zarzucali mu mało akcji. Pierwszy to był romantyczny i nostalgiczny film, powiedział. Będę pierwszą osobą, która się do tego przyzna bez przepraszania za to. Wiedziałem, że tak będzie od początku. A teraz, kiedy postaci są ukształtowane, jest naprawdę szansa na podwyższenie poziomu wątków. Trup będzie się ścielił gęsto [śmieje się]. Od pierwszej klatki będzie to przerażające! Wszystkie te nastolatki, którym podobał się film i wzdychały przez Jamesa Marsdena albo Brandona Routha. Cóż, mam zamiar je obudzić!

Kadr z filmu Superman: Powrót 2006Kadr z filmu Superman: Powrót 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…