Bryan Singer reżyserem nowego Supermana

Reżyser potwierdził plotki, że zaczął prace nad sequelem

Twórca Superman Powrót Bryan Singer powiedział na łamach Empire Online, że zaczął prace nad zaproponowanym sequelem, który ma nosić tytuł Superman: Man of Steel.

To potwierdza niedawno ogłoszoną plotkę przez portal IESB.net, jakoby Singer miał robić sequel Supermana Powrót. Druga plotka, mówiąca, że będą przy sequelu pracować scenarzyści Transformers Roberto Orci i Alex Kurtzman nie została jeszcze potwierdzona. Mieliby przejąć serię po scenarzystach poprzedniej części Danie Harrisie i Michaelu Dougherty.

Tak, wracam do pracy ze scenarzystami po zakończonym strajku, powiedział Singer na łamach Empire. Jesteśmy w fazie wymyślania. Zaczynam wymyślać sequel… z zamiarem wyreżyserowania go.

Singer jest świadomy krytyki, jaka spotkała go za poprzedni film, niektórzy zarzucali mu mało akcji. Pierwszy to był romantyczny i nostalgiczny film, powiedział. Będę pierwszą osobą, która się do tego przyzna bez przepraszania za to. Wiedziałem, że tak będzie od początku. A teraz, kiedy postaci są ukształtowane, jest naprawdę szansa na podwyższenie poziomu wątków. Trup będzie się ścielił gęsto [śmieje się]. Od pierwszej klatki będzie to przerażające! Wszystkie te nastolatki, którym podobał się film i wzdychały przez Jamesa Marsdena albo Brandona Routha. Cóż, mam zamiar je obudzić!

Kadr z filmu Superman: Powrót 2006Kadr z filmu Superman: Powrót 2006