Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Marvel prezentuje zwiastun ''Sagi Nieskończoności'' 0

Pierwotnie pokazany fanom podczas tegorocznego Comic-Conu w San Diego, zwiastun epickiej "Sagi Nieskończoności" Marvela trafił do sieci. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Z pewnością niejeden fan MCU będzie miał ciarki na plecach.

Na tegorocznym Comic-Conie w San Diego Marvel Studios zrobiło wielki prezent fanom i zaprezentowało epicki zwiastun całej "Sagi Nieskończoności". W zapowiedzi, którą Wy możecie zobaczyć poniżej znalazły się fragmenty z 23 filmów należących do Kinowego Uniwersum Marvela.

Czyżby ta zapowiedź miała być oznajmieniem światu, iż zbliża się jakieś wielkie wydanie wszystkich filmów "Sagi Nieskończoności" na Blu-rayu? Wydaje się, że jest to tylko kwestią czasu.

Oczywiście na "Sadze Nieskończoności" Kinowe Uniwersum Marvela się nie kończy. Końca dobiegł jedynie pewien etap, który zapoczątkuje zupełnie nową fazę w historii MCU. Przed nami kolejne widowiska z ulubionymi superbohaterami. Zresztą, która firma zdecydowałaby się na zabicie kury znoszącej złote jajka? Do tej pory filmy MCU zarobiły 22,5 mld dolarów.

Jak oceniacie zwiastun "Sagi Nieskończoności"?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

LakiLou

Nie ma co, świetne to było.

RobertSC

Najlepsze co oglądałem. Iron Man najlepsza postać. Szkoda że ten etap dobiegł końca.

Animek84

Nie mam bo wiem jak się słabo kończy.

Proszę czekać…