filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Haley Lu Richardson i Barbie Ferreira w nowym filmie drogi od HBO Max 0

"UNpregnant" to film o dojrzewaniu, mieszczący się w formie kina drogi, który jest projektem producenta HBO Max, Grega Berlantiego. Zobaczymy z nim gwiazdę "Trzy kroki od siebie"- Haley Lu Richardson oraz znaną z "Euforii"- Barbie Ferreire.

Haley Lu Richardson

Dwie młode aktorki, wcielające się główne postaci, trafiły do obsady "UNpregnant", która jest jedną z pierwszych produkcji fabularnych dla HBO Max, nadchodzącej platformy streamingowej od WarnerMedia.

Producentami zostali Greg Berlanti wraz ze swoją partnerką Sarą Schechter, a Lucy Kitada i Jessica Switch wraz z Erikiem Feigem, który niedawno zapoczątkował program PictureStart, zostali producentami wykonawczymi.

Barbie Ferreira

Oparta na książce z kategorii "Young Adult" o tym samym tytule, "UNpregnant" to opowieść o dorastaniu, koncentrująca się na nastolatce z Missouri, która wraz z przyjaciółką wyrusza w podróż autostradą, w celu uzyskania legalnej aborcji. Jenni Hendriks i Ted Caplan są autorami powieści, a także scenariusza do filmu.

Jesienią ruszają zdjęcia w Nowym Meksyku, z planem wprowadzenia filmu na platformę HBO Max już w 2020 roku. Za kamerą stanie Rachel Lee Goldenberg.

Kiedy pojawiła się możliwość wyprodukowania filmu opartego na "UNpregnant" we współpracy z niezrównanym Gregiem Berlantim, Sarą Schechter i Erikiem Feigiem, wiedziałam, że HBO Max jest właściwym miejscem na tę historię. Chcemy tworzyć autentyczne, trafne filmy, które są opowiadane z wdziękiem i humorem, aby służyć naszej młodej, dorastającej publiczności i to jest dokładnie to!

powiedziała Sarah Aubrey, szefowa ds. kontentu HBO Max

24-letnia Richardson w ciągu ostatnich pięciu lat systematycznie wzbogaca swoją filmografię, współpracując z wybitnymi reżyserami takimi jak M. Night Shyamalan, i występując w takich filmach jak "Split", "Gorzka siedemnastka" i "Ostateczna operacja". W tym roku wraz z Cole'em Sprouse'em zagrała w dramacie dla nastolatków "Trzy kroki od siebie" i w dramacie sci-fi "After Yang" u boku Colina Farrella, który A24 wyda w 2020 roku.

Względna debiutantka Ferreira jest modelką, która zbudowała dużą rzeszę fanów na Instagramie i zadebiutowała aktorsko w wyśmienitej serii Sama Levinsona "Euforia" od HBO, jako licealistka Kat Hernandez.

Dokładna data premiery "UNpregnant" nie jest obecnie znana.

Źrodło: thehollywoodreporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…