Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Felicity Jones i Eddie Redmayne w zwiastunie ''The Aeronauts'' 0

W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu biograficznego – The Aeronauts. Na planie zdjęciowym ponownie spotkali się Felicity Jones i Eddie Redmayne.

Felicity Jones i Eddie Redmayne to duet, który miał okazję zagrać już razem w filmie biograficznym. Miało to miejsce przy okazji produkcji Teoria wszystkiego – za rolę w tym dziele Redmayne otrzymał Oscara w w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy, z kolei Jones skończyła z nominacją dla aktorki.

Teraz duet powraca, aby wcielić się w Amelię Wren (postać fikcyjna) oraz Jamesa Glaishera. Jest to historia inspirowana prawdziwymi wydarzenia. Opowiada o szalonym naukowcu – meteorologu oraz astrologu, który razem z zamożną młodą wdową decyduje się na wyprawę balonem. Zamierzają wznieść się w niebo wyżej niż ktokolwiek w historii. To podróż na sam brzeg egzystencji, gdzie powietrze jest rzadkie, a szanse na przetrwanie niewielkie.

The Aeronauts to dramat w reżyserii Toma Harpera. Scenariusz został dostarczony przez Jacka Thorne'a. Premiera filmu została zaplanowana na 6 listopada 2019 roku. Produkcja będzie prezentowana również w kinach IMAX.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…