Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kylo Ren na nowym plakacie widowiska ''Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie'' 0

Walt Disney nie daje nikomu zapomnieć o zbliżającej się premierze widowiska Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie. W sieci pojawiły się nowe grafiki promujące superprodukcję, a także krótki spot przypominający o wejściu filmu do kin za trzy miesiące.

Na okładce magazynu "Star Wars Insider" znajduje się nowa grafika promująca Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie. Widnieje na niej między innymi Kylo Ren oraz jego armia. Oprócz zamaskowanego złoczyńcy z nowej trylogii gwiezdnej sagi mamy możliwość przyjrzenia się również grupie Sith Troopers.

W sieci pojawiła się również grafika z Rey, jednak niektóre źródła twierdzą, że do jej stworzenia użyto fotosu z poprzedniego widowiska, czyli Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi. Najlepiej jednak, jeśli sami zaznajomicie się obiema okładkami i je ocenicie.

Tak, jak wspomniałem we wstępie pojawił się również spot promujący film. Został on zamieszczony na oficjalny profilu na Twitterze. Znajdziecie go poniżej.

W obsadzie aktorskiej filmu są Daisy Ridley Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo i Billie Lourd. Do obsady dołączyli natomiast Naomi Ackie, Richard E. Grant, Dominic Monaghan, Matt Smith i Keri Russell.

Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie trafią do polskich kin 19 grudnia 2019 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…