Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Złe miejsce'' - piekielna zemsta w zwiastunie horroru producenta ''Piły'' 0

Ta zemsta zaprowadzi ich prosto do piekła. Zobaczcie zwiastun najnowszego horroru producenta Piły. Przed Wami zapowiedź Złego miejsca.

Najnowszy horror producentów Piły, w reżyserii Franka Sabatelli – autora cenionego przez fanów gatunku dzieła Blood Night: The Legend of Mary Hatchet. Przerażająca opowieść o młodych ludziach, którzy – w imię zemsty – zaprzedają dusze demonowi z piekła rodem. W obsadzie filmu m.in. Ben Platt, Frank Whaley i Siobhan Fallon Hogan – aktorzy znani z takich produkcji, jak: Pulp Fiction, Faceci w czerni, Pitch Perfect czy Ray Donovan.

Wieloletni kumple, Stan i Dommer, nie mają łatwego życia. Pierwszy wychowuje się pod okiem surowego, niestroniącego od przemocy dziadka i bez wzajemności podkochuje się w pięknej koleżance – Roxy. Drugi wciąż pada ofiarą dręczycieli. Ale "ludzkie potwory" i tak są niczym wobec koszmaru, który ożywa i zagnieżdża się w starej szopie nieopodal domu Stana. Kiedy mordercze stworzenie zabija mu dziadka, chłopak wpada na szatański pomysł. Postanawia użyć mocy istoty do własnych celów. Wkrótce Stan i Dommer zwabiają do szopy swoich największych wrogów. Tak rozpoczyna się krwawy spektakl, który pokaże, że w skali okrucieństwa człowiek może dorównać najgorszym demonom.

Złe miejsce w kinach od 25 października.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…