Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Teledysk piosenki Christiny Aguilery promujący ''Rodzinę Addamsów'' 0

"Haunted Heart" – utwór w wykonaniu Christiny Aguilery, pojawi się na ścieżce dźwiękowej nowego, animowanego filmu o ekscentrycznej rodzinie Addamsów. Teledysk jest już dostępny w sieci. Anonsując premierę utworu, artystka napisała na Twitterze i Facebooku: "Wszyscy wiemy, że Halloween to mój ulubiony czas w roku".

Rzeczywiście, Rodzina Addamsów to idealny film na Halloween! Addamsowie mają bez wątpienia makabryczne upodobania, ale mimo wszystko pełni są specyficznego uroku. Gościnni i hojni, mogą jednak być trudni do zaakceptowania przez tych, którzy trafią do ich widmowej rezydencji, wyglądającej na siedzibę krwiożerczych potworów. Ale i tak Morticia, której głosu użycza w oryginalnej wersji Charlize Theron, Gomez (w tej roli Oscar Isaac) i Wednesday, mówiąca głosem Chloe Grace Moretz, skradną serca nie tylko fanów rodzinki, lecz także i tych widzów, którzy Rodzinę Addamsów dopiero poznają.

Dzisiejsza animacja bardzo ułatwia snucie opowieści nie z tego świata w sposób wielce sugestywny i wiarygodny. Stworzyliśmy chodzące drzewa i gadające koperty, wirujące stoły oraz głowy unoszące się w powietrzu, śpiewające i jednocześnie podskakujące. Nie zamierzaliśmy tworzyć filmu dla sześciolatków, ale dla całej rodziny. W latach trzydziestych nawet dziewięćdziesięciolatkowie byli fanami Addamsów. Tak więc i my postanowiliśmy kontynuować tę tradycję i nasz film skierowany jest do całych rodzin.

mówił Conrad Vernon, współreżyser filmu

Sympatyczna – choć o bardzo szczególnych zwyczajach – rodzinka, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku. A także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości.

Rodzina Addamsów w kinach od 25 października!

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…