Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstanie aktorski remake ''Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków'' 0

Walt Disney spogląda na kolejne animacje, które mógłby odświeżyć na potrzeby współczesnego widza. Na radarze hollywoodzkiego giganta znalazła się właśnie Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków.

Pierwsze informacje na temat aktorskiego remake’u filmu animowanego Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków pojawiły się w 2016 roku. Później w mediach pojawiało się mało informacji na temat tego projektu, w końcu światło dzienne ujrzała wiadomość związana z reżyserem filmu. Pieczę nad produkcją przejął Marc Webb, czyli człowiek odpowiedzialny za widowisko Niesamowity Spider-Man. Scenariusz został napisany przez Erin Cressida Wilson.

Wygląda na to, że Walt Disney zatrzyma tych twórców na swoich stanowiskach i niebawem rozpocznie dalsze prace nad filmem. Muzyka zostanie skomponowana przez duet Benj Pasek i Justin Paul, którzy tworzyli między innymi na potrzeby takich produkcji, jak La La Land czy Król rozrywki.

Nie zostało to jeszcze potwierdzone przez włodarzy Domu Myszki Miki, ale według portalu TheDisInsider zdjęcia na planie "Snow White and the Seven Dwarfs" rozpoczną się wiosną przyszłego roku. Prace miałyby wystartować w marcu w kanadyjskim mieście Vancouver. Niestety na razie nie podano daty premiery samego filmu.

Źrodło: TheDisInsider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adamus0101

No to Zendaya już się pewnie szykuje do roli "Snow Black". Ciekawe też, który krasnal będzie kochał tęcze. ;)

ZSGifMan

Według najnowszych doniesień i jak dotąd niepotwierdzonych oficjalnie informacji wytwórnia Walt Disney nada sławnemu sformułowaniu nazwy głównej bohaterki "Snow White" zupełnie nowy wymiar w swojej najnowszej produkcji :P                
Ale to chyba każde dziecko wie, że nie zawsze i wszędzie śnieg jest biały, nie? ;)                

Proszę czekać…