Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalna fotografia z planu zdjęciowego filmu ''Avatar 2'' 2

Na oficjalnym profilu na Twitterze filmu Avatar pojawiła się fotografia z planu zdjęciowego wyczekiwanej kontynuacji kasowego hitu. Z pewnością jest to informacja, która ucieszy wszystkich fanów czekających na sequel.

Na zdjęciu, które możecie obejrzeć poniżej widnieje postać Jamesa Camerona trzymającego kamerę 3D. Oprócz tego można zauważyć maszynę do tworzenia fal oraz ognia. Fotografia zamieszczona na Twitterze została wykonana przez producenta filmu Jona Landau.

Zdjęcie w lepszej jakości:

Obsada aktorska filmu prezentuje się naprawdę zacnie. Oprócz gwiazd pierwszego filmu takich, jak Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Sam Worthington czy Stephen Lang, na ekranie pojawią się także Kate Winslet, Cliff Curtis, Giovanni Ribisi, Jemaine Clement, Michelle Yeoh, David Thewlis oraz Edie Falco. Reżyserem superprodukcji jest oczywiście James Cameron.

Jakiś czas temu twórca – do niedawna – najbardziej kasowego filmu w historii kina wyjawił, że na ekranie ponownie pojawi się szef Bezpieczeństwa Piekielnych Wrót na Pandorze – płk Miles Rick Quaritch (w tej roli oczywiście Stephen Lang). Co ciekawe postać będzie głównym złym w całej serii "Avatar", a przypomnijmy, że Cameron ma w planach trzy kontynuacje filmu z 2009 roku.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i ekipa zdjęciowa nie zaliczy kolejnej obsuwy, wówczas Avatar 2 powinien trafić na ekrany kin 17 grudnia 2021 roku. Następne części kolejno 22 grudnia 2023 roku oraz 17 grudnia 2027 roku.

Źrodło: Twitter / ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

JustynaMacugowska

Lubię takie zdjęcia z planu. Ciekawie się potem patrzy w filmie na efekt końcowy i odwrotnie. Fajnie nie raz obejrzeć jakąś produkcję, a potem zerknąć na making of;) osobiście mi 'Avatar' bardzo się podobał i dalej jestem nim zachwycona, chodź wiadomo, że już tak nie porywa jak te 10 lat temu, ale na kontynuację z pewnością się wybiorę.

MARTIN007

Pierwsza część za pierwszym razem nie podeszła mi, ale z czasem przekonałem się co do tego filmu. Czekam teraz na rozwój historii i na dobre widowisko.

ZSGifMan

Zawsze twierdziłem, że chyba jednak lepiej nie patrzeć na takie zdjęcia z planu filmowego, czy programy z cyklu "the making of…", bo wtedy niestety bezlitośnie i nieodwracalnie czar pryska! A już na pewno nie patrzeć przed obejrzeniem danego filmu, mnie jakoś nigdy ten cały Avatar niezbyt pociągał, choć film owszem się podobał i był całkiem dobry, to nie zerknąłem ;)      

Spiff ZSGifMan

@ZSGifMan Zależy też od filmu – taki Blade Runner 2049 np. sama przyjemność i podziw ile tam efektów praktycznych (http://www.animationboss.net/blade-runner-2049-vfx/).
Co do Avatara – mnie osobiście strasznie wymęczył, musiałem go oglądać na raty :-)

ZSGifMan Spiff

@Spiff A ja miałem dokładnie odwrotnie! :P      
Avatara obejrzałem dopiero jak leciał po latach już któryś tam raz w telewizji i całkiem mi się podobał, więc jak po jakimś czasie puszczali znowu, to z miłą chęcią znowu oglądałem. Natomiast ten nowy Blade Runner z datą 2049, to mnie to już jakoś niezbyt się podobało, w sumie to nawet wcale. Obejrzałem raz i wystarczy jak na razie – jestem zawiedziony, zobaczymy czy mi się zechce zobaczyć ponownie jak już trafi w eter na jakieś popularne w kraju kanały.      

ana481516

Na pierwszej części byłam w kinie IMAX z efektami 5D, ciekawe przeżycie. Ciekawe jak potoczy się akcja w kolejnych częściach, na pewno wybiorę się na nie do kina.

maciej_medyj

"ognia", to nie maszyna do tworzenia robi, tylko projektor.

Proszę czekać…