Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Tenet'' - polski aktor zagrał w nowym filmie Christophera Nolana 1

W naszym kraju głośnym echem odbiła się rola Rafała Zawieruchy w najnowszym filmie Quentina Tarantino, Pewnego razu… w Hollywood. Pomimo tego, że polski aktor na ekranie pojawia się na moment, to i tak doświadczenie związane z pracą u boku reżysera tej klasy oraz największych hollywoodzkich gwiazd jest bezcenne. Jak się okazuje Zawierucha nie jest jedynym szczęściarzem, któremu dane było pracować ze znanym filmowcem.

Marcel Sabat na łamach swojego Instagrama poinformował fanów o pracy na planie zdjęciowym produkcji Tenet. Jest to nowe dzieło jednego z najbardziej znanych reżyserów na świecie – Christophera Nolana. Polski aktor napisał na swoim profilu, że na początku września miał okazję przebywać na planie zdjęciowym filmu. Zaznaczył, że miał okazję powiedzieć kilka zdań oraz reżyserował go sam Nolan. Oczywiście Sabat nie ma pewności czy znajdzie się w finalnej wersji filmu. Mimo wszystko możliwość pracowania z Nolanem musi być dla aktora czymś wielkim.

Tenet opisywany jest jako epicka historia, która obraca się wokół międzynarodowego szpiegostwa. Reżyserem, a także autorem scenariusza jest Christopher Nolan. Tradycyjnie filmowiec pracuje przy użyciu kamer IMAX.

W obsadzie aktorskiej między innymi John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine i Kenneth Branagh. Tenet ma trafić do kin 17 lipca 2020 roku.

Źrodło: Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

Coś ludzie zapomnieli o Izabeli Skorupko, teraz to kazdy aktor od nas, który zagra 3 planowa role w jakimś filmie u hollywodzkiego reżysera to duma narodowa.

Proszę czekać…