Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lupita Nyong'o i Tessa Thompson kandydatkami do roli Catwoman - zobaczcie pełną listę 0

Wiele wskazuje na to, że Selina Kyle w nadchodzącym filmie o przygodach Mrocznego Rycerza będzie grana przez aktorkę o ciemnej karnacji. Na liście życzeń wytwórni znajduje się kilka naprawdę interesujących nazwisk.

W sieci pojawiła się lista z nazwiskami kandydatek do zagrania Seliny Kyle, znanej również pod pseudonimem Catwoman, w nowym filmie o Batmanie. Z zawężonej listy, która znajdziecie poniżej wynika, że Matt Reeves oraz wytwórnia poszukują czarnoskórej aktorki. Co ciekawe w zestawieniu znalazły się trzy nazwiska, które znajdziemy w obsadzie aktorskiej widowisk na podstawie komiksów Marvela:

Wcześniej mówiło się na temat zainteresowania zatrudnieniem Zoë Kravitz. Niestety aktorka z racji napiętego grafiku nie da rady wystąpić w The Batman.

W mediach dużo spekuluje się na temat castingów związanych z superprodukcją DC. Ostatnio pojawiły się doniesienia o Jeffreyu Wrighcie, który mógłby zagrać Jamesa Gordona oraz Jonahu Hillu – w tym przypadku mówi się o Pingwinie i Człowieku Zagadce.

Premiera filmu The Batman będzie miała miejsce 25 czerwca 2021 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 13

Adamus0101

Czarno to widzę. ;)

ZSGifMan Adamus0101

@Adamus0101 A ja tego w ogóle nie widzę! :P      
Super pomysł – czarni aktorzy w takich rolach postaci w czarnych pelerynach, maskach, butach itd. do tego klimat ciemnego miasta pełnego przestępczości po zmierzchu… w telegraficznym skrócie w najlepszym wypadku film będzie wyglądać mniej więcej tak:
     
     

      ;D      
Genialnie, rewelacja.      

Animek84

Batman dla murzynów, czarny komisarz Gordon, czarna kobieta kot. Czekam jeszcze na Idris jako Alfreda i w roli Robina jakaś murzynka z afro..

Adamus0101 Animek84

@Animek84 Cytując klasyka "Ciemność, widzę ciemność" xD

Animek84 Adamus0101

@Adamus0101 Gotham jak Wakanda czyli forever xd

Adamus0101 Animek84

@Animek84 Zamiast tego białego lalusia ex-wampira na Batmana powinni dać Czarną Panterę. Dodać mu tylko pelerynę i Gacek jak żywy. I nawet Lupita by znowu zaliczyła uszastego.

Animek84 Adamus0101

@Adamus0101 Ale najbardziej wkurzające jest to iż krzyczą różnorodność, krzyczą że to przecież komiks. A jedyna opcja tych zmian to zawsze paint it black. Nie wiem azjaci, meksykanie itp mniejszości powinny być oburzone.

ZSGifMan Animek84

@Animek84 Nie wiem azjaci, meksykanie itp mniejszości powinny być oburzone.      
Założę się, że oni też siedzą trusia cicho jak ci wszyscy nowocześni i postępowi biali na zachodzie, bo najbardziej ze wszystkiego na świecie boją się żeby (czarni) nie wydarli na nich mordy, że są tymi strasznymi rasistami.      

Bercik022 Animek84

@Animek84 mogli się chociaż wybronić gdyby na tej liście były i biali i czarni i nawet azjaci, to potem jeżeli została by wybrana czarnoskóra aktorka to np. dlatego, że dobrze wypadła, ale kuźwa ta lista jest po prostu czarna.

Animek84 Bercik022

@Bercik022 Wiadomo że wszystkie wybrali dlatego że to świetne aktorki (xd xd )Myślę za to że jak Cat Women zostanie beta Walkiria, będzie w wywiadach gadać że BATMAN to zła nazwa i powinien nazywać się BATLUDŹ lub coś w ten deseń. Jak zostanie ta od drodzy biali, to Kobieta kot będzie walczyć z Batmanem który będzie symbolem białego szowinizmu.

Bercik022 Animek84

@Animek84 jak czarna to pewnie powie batdude xD

MARTIN007

Jednak to prawda, żyłem w Matrixie! Jest tylko czarna dziura.

dragoon1984

A Batkowi pierdyknijcie biały strój hihihihi

Proszę czekać…