Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''(Nie)znajomi'' hitem frekwencyjnym - w niecały tydzień pokonali swój włoski pierwowzór! 0

Nieznajomi – wzruszająca i pełna humoru produkcja, inspirowana hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie, z doborową obsadą, jakiej dawno nie było w polskim kinie (Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojciech Żołądkowicz) – od 27 września wyświetlana jest na ekranach kin w całej Polsce.

Fot. Jarosław Sosiński

Polski remake międzynarodowego hitu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, chwalony przez krytyków za doskonałe aktorstwo i umiejętne zaadaptowanie historii na polskie realia, w niecały tydzień zgromadził większą publiczność niż włoski pierwowzór, który przez cały okres obecności na ekranach przyciągnął przed ekrany niespełna 160 tysięcy widzów.

W weekend premierowy Nieznajomi, z blisko 133-tysięczną widownią, uplasowali się na 1. miejscu polskiego box office’u, a po niespełna tygodniu zdeklasowali wynik frekwencyjny Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie – do dzisiaj film Tadeusza Śliwy obejrzało już 235 000 widzów!

W trakcie kolacji grupa przyjaciół decyduje się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa sekrety, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…