Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Znamy polski tytuł nowego filmu o Bondzie! 2

5 października to Dzień Jamesa Bonda. Z tej okazji poznaliśmy oficjalne tytuły najnowszej odsłony przygód Agenta 007 w różnych krajach świata. Również polski.

W sieci pojawił się krótki materiał wideo, z którego wynika, że polski tytuł 25. filmu o przygodach Agenta Jej Królewskiej Mości będzie brzmiał "NIE CZAS UMIERAĆ".

Oczywiście z okazji "James Bond Day" raczej spodziewaliśmy się czegoś więcej. Pisząc "więcej" mam na myśli pierwszej zapowiedzi filmu Nie czas umierać. Poniżej możecie znaleźć materiał, który udostępniono na oficjalnym koncie na YouTube.

Oprócz tego pojawił się także plakat z odtwórcą głównej roli, Danielem Craigiem.

W fabule nowego filmu o Bondzie mają pojawić się "śmiercionośne nowe technologie". Agent Jej Królewskiej Mości będzie zmuszony do powrotu z emerytury, po tym jak otrzyma telefon od swojego starego znajomego, Felixa Leitera. Prawdopodobnie będzie to ostatni Bond w karierze Daniela Craiga. Oprócz niego w obsadzie są także Rami Malek, Jeffrey Wright, Léa Seydoux, Ana de Armas, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Ben Whishaw oraz Billy Magnussen. Reżyserem superprodukcji jest Cary Joji Fukunaga.

Nie czas umierać pojawi się w kinach 8 kwietnia 2020 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

dragoon1984

Zabawna sytuacja – jakiś czas temu myślałem sobie, jak ja bym nazwał kolejną część Bonda – jakie cechy powinien mieć tytuł filmu z tej serii – powinien być dźwięczny, dość krótki i rytmiczny – jak wybuch granatu xD – myślałem o "One step to die" – "Krok do śmierci". A potem podali tytuł i masz – taka ciekawostka ;d Ale chyba muszę się tam zapytać w Holly, czy chcą kogoś do wymyślania, coś teges xD

MARTIN007

Nie ma co oszukiwać się to nie jest główny plakat promocyjny filmu. Machina marketingowa ruszyła i karmi sieć internetową.

Animek84

Craige wygląda gorzej na tym plakacie niż Roger Moore w zabójczym widoku.

ZSGifMan Animek84

@Animek84 Tytuł jest świetny i bardzo chwytliwy, pasuje do serii Bondów, lecz Craig na tym plakacie – jak piszesz – wygląda fatalnie. Ba, sam plakat jest zbyt prosty i co tu dużo gadać denny! Gdyby to był film o kubańskim biznesmenie od przekrętów podatkowych i wyłudzeń, to taki plakat pasowałby jak ulał, ale do Bonda? Stanowczo nie!      

Animek84 ZSGifMan

@ZSGifMan W ogóle walnąć go na zielono i można dać tytuł "Star Wars Yoda grandpa story" :D

ZSGifMan Animek84

@Animek84 W pewnym stopniu zastanowiłbym się nad możliwym plagiatem, bo… Columbo – Nie czas umierać 11×2 w oryginale na IMDb brzmi No Time to Die ;) Od razu jak to zobaczyłem, to wiedziałem, że już gdzieś to widziałem/słyszałem! A tak już na marginesie, to… No Time to Die nawet szkopy popełniły ;D      

Proszę czekać…