Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Będzie 11. sezon ''The Walking Dead''! Lauren Cohan powróci do stałej obsady 0

Fani The Walking Dead już dzisiaj o 22:00 na kanale FOX będą cieszyć się premierą 10. sezonu serialu. Tymczasem producenci dali publiczności kolejny powód do radości – ogłosili właśnie 11. sezon serii. To nie koniec dobrych wiadomości! W kolejnej odsłonie Lauren Cohan, wcielająca się w postać Meggie Greene, powróci do stałej obsady.

Na zakończonym właśnie New York Comic Con w obecności ponad 5 tys. fanów potwierdzono zamówienie 11. sezonu serialu The Walking Dead, a także powrót Lauren Cohan, odtwórczyni ulubienicy fanów Maggie Greene, która w nowym sezonie ma dołączyć do stałej obsady. Producenci wykonawczy The Walking Dead, Scott M. Gimple i Angela Kang, podzielili się nowinami na corocznym panelu serialu na NYCC i zaskoczyli fanów, zapraszając na scenę Lauren Cohan, aby dołączyła do reszty obecnych na konwencie aktorów. Informacja o przedłużeniu serii została wyjawiona w weekend przed premierą 10. sezonu.

Od dziesięciu sezonów The Walking Dead pozostaje najwyżej ocenianym serialem emitowanym przez telewizję kablową wspieraną reklamami. Seria wykreowała wciąż rozszerzające się uniwersum, rozwijane w spin-offach Fear the Walking Dead, nowym dziele od Scotta M. Gimple’a i uznanego scenarzysty i producenta Matta Negrete’a, jak również we wciąż niezatytułowanym filmie pełnometrażowym (nazwanym roboczo "The Walking Dead Movie") z udziałem Andrew Lincolna, wyprodukowanym we współpracy z Universal i Skybound Entertainment.

W Polsce pierwszy odcinek nowej serii będzie można oglądać już dzisiaj o 22:00 na kanale FOX.

Źrodło: FOX

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

MARTIN007

Ten serial to jak narkotyk, albo ogląda się lub nie.

Adamus0101

Długo coś ta Meggie nie wytrzymała bez zombiaków. Widać taki fetysz.

Proszę czekać…