Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zobaczcie zwiastun 'Klausa', pierwszej animacji od Netflixa. Będzie świątecznie! 0

Netflix opublikował oficjalny zwiastun swojego pierwszego animowanego filmu pt. 'Klaus', który to wprowadzi nas już w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Fot. materiały prasowe

Animacja opowie nam historię Jaspera, najgorszego ucznia w szkole dla listonoszy, który przeniesiony zostaje na wiecznie zamarzniętą wyspę znajdującą się na kole podbiegunowym. Okazuje się, że jej mieszkańcy są od dawna skłóceni i bardzo rzadko ze sobą rozmawiają, a pisanie listów zanikło. Zrezygnowany Jasper na szczęście znajduje wsparcie u miejscowej nauczycielki Alvy i poznaje Klausa, stolarza, który mieszka samotnie w chatce pełnej ręcznie robionych zabawek. Ta wyjątkowa przyjaźń przywraca w Smeerensburg radość, zaczyna być słychać śmiech, a sąsiedzi robią się coraz bardziej hojni. Wprowadzane są także nowe, pełne magii zwyczaje, takie jak wieszanie skarpet nad kominkiem, co daje zapoczątek pięknej tradycji świąt.

W oryginale głosu głównym postaciom użyczą Jason Schwartzman, J.K. Simmons, Rashida Jones, Joan Cusack, Norm Macdonald i Will Sasso. Za reżyserię 'Klausa' odpowiada Sergio Pablos, współtwórca filmu 'Jak ukraść księżyc'. Jest on także autorem scenariusza wraz z Zach Lewisem i Jim'em Mahoney'em.

Kinowa premiera filmu odbędzie się 8 listopada, a na platformę animacja trafi tydzień później, tj. 15 listopada.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…