Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Joaquin Phoenix zainteresowany kontynuacją ''Jokera'' 0

Joker od początku przedstawiany był jako samodzielny film, który nie będzie związany z kinowym uniwersum DC. Co więcej, reżyser filmu Todd Phillips stwierdził, że powstanie tylko jeden film o genezie ikonicznego złoczyńcy. Teraz sukces artystyczny oraz finansowy Jokera sprawił, że coraz więcej mówi się na temat ewentualnego sequela. Zainteresowanie wyraża nawet odtwórca głównej roli, Joaquin Phoenix.

Joaquin Phoenix, czyli aktor wcielający się w tytułowego Jokera miał okazję porozmawiać z Peterem Traversem w jego programie. Został on zapytany czy zagranie tej postaci było jego "wymarzoną rolą".

Nie myślałem o niej, jak o mojej wymarzonej roli. Teraz szczerze powiedziawszy nie mogą przestać o tym myśleć. Rozmawiałem z Toddem na temat tego, co moglibyśmy jeszcze pokazać, ogólnie razem współpracując, ale także konkretnie w temacie Jokera i jest to bardzo interesujące. Więc, skończyło się na roli marzeń. Nie jest to coś, co tak naprawdę chciałem zrobić wcześniej zanim zaczęliśmy pracę nad filmem.

mówił Phoenix

Sukces kasowy oraz finansowy sprawia, że coraz więcej mówi się na temat ewentualnej kontynuacji. Przez wszystkimi wyczynami, których dokonał Joker, reżyser filmu Todd Phillips, stwierdził, że jest to jednorazowy strzał. A jak na ewentualną kontynuację zapatruje się odtwórca głównej roli?

Ja i Todd byśmy nadal kręcili, gdybyśmy mogli, prawda? To wydaje się nie mieć końca, te wszystkie możliwości, które niesie ze sobą ta postać.

stwierdził aktor

Czy mieliście już okazję widzieć Jokera na kinowym ekranie? Jeśli nie to musicie szybko nadrobić zaległości.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

To było bardziej niż do przewidzenia, a te wszelkie szczere zapewnienia, że ten Joker będzie tylko jednoczęściową opowieścią, to można było od razu wkładać między bajki dla dzieci, bo gdzie jak gdzie i kiedy jak kiedy w dobie robienia remake’ów czy spin-offów wszystkiego co tylko popuściliby takiej kurze, co znosi wielkie złote jaja? To tylko pokazuje jak nie można wierzyć w to co mówią i jak nas widzów robią w… balona!      

Proszę czekać…